Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Prodej chaty Zlaté Hory - Zlaté Hory

Datum poslední aktualizace: 27.07.2022
Zobrazeno: / 75×

Prodej chaty Zlaté Hory

Cena: 5.200.000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Lokalita: Zlaté Hory (okr. Jeseník)
TOPOVÁNÍ (zvýhodnění)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

 • Snižujeme riziko podvodného prodeje
 • Řidič Vás před doručením kontaktuje
 • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
 • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz
Do prodeje přichází kouzelná chalupa, která se nachází na překrásném místě, v osadě města Zlaté Hory, zvaném Horní Údolí.

Moje jméno je Michaela Andrle a pracuji pro realitní společnost Ostrov realit s. r. o.. Společně Vám představujeme nemovitost ke koupi, která leží ve Zlatohorské vrchovině.
Pojďte se na ni s námi podívat!

Přízemí chaloupky se skládá celkem ze tří pokojů. Vstupní chodba, která vede do kuchyně s jídelnou, prostorný obývací pokoj a jedna ložnice. Na konci chodby je umístěna koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a spíž na potraviny.

V zadní části domu byla započata rekonstrukce na menší dílničku a stále zbývá volný prostor, který se dá využít třeba k přestavbě na parkovací stání.

Konstrukce domu je složena z pálených cihel a dřeva. Snížené dřevěné trámové stropy jen podtrhují jedinečnost a krásu této roubené chaloupky, která je orientovaná na severo-východní stranu.

Chalupa je ve výborné kondici, protože je o ni skvěle pečováno. Poslední rekonstrukce zde probíhala v roce 2019 a v roce 2021 byl vyvložkován komín. Podlahy jsou ze dřeva a keramické dlažby. Teplou vodu ohřívá 80 litrový bojler, který je napojen na elektřinu.

Dům je částečně podsklepený - rozlohou okolo 6 m2. Součástí chalupy je i půda, kterou lze přestavět a tím rozšířit počet lůžek.

Celková plocha pozemku je 889 m2, z toho 228 m2 tvoří zastavěná část a zbývajících 661 m2 je plocha zahrady.

Chalupa má vlastní kopanou studnu o hloubce až osm metrů, která je napojena do domu. V této oblasti není kanalizace, proto má chalupa vlastní septik a příjezdová cesta je obecní. Vytápění domu je na tuhá paliva pomocí kamen, nebo kotle.

Pozemek okolo chalupy je rovinatý. V zadní části si majitel udělal menší zahrádku, kde pěstuje vlastní zeleninu. Zahrada je ze tří stran oplocena a z té čtvrté ji dělí svah.

A proč si myslím, že je právě tato chalupa jedinečná? Pojďme si malinko ukázat její okolí a co všechno se tady dá dělat.

Rejvíz - perla Jeseníků, která je vzdálena pouhých 7,5 km.
Nejkouzelnější lokalita vhodná pro cykloturistiku, turistiku, běžky, procházky a houbaření. Největší místní atrakcí je Velké mechové jezírko, které je druhým nejnavštěvovanějším místem v Jeseníkách. Kdo nenavštívil národní přírodní rezervaci Rejvíz, jako by nebyl.

Ze zřícené hornické kaple sv. Anny v Horním Údolí nadšenci vybudovali kulturní dominantu.

I lyžaři si přijdou na své. Několik vleků se nachází přímo v Horním / Dolním Údolí. 12 km je vzdálený lyžařský areál Bohemaland - Zlaté Hory. Na Červenohorské Sedlo a Karlovu studánku se dostanete autem za 45 minut a na běžkách cca 12 km na Rejvíz nebo DRAKOV.

Pokud chcete vidět vše naživo, pak mi neváhejte zavolat. Našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Moc ráda si udělám čas a provedu Vás touto jedinečnou nemovitostí. Vaše realitní makléřka, Michaela Andrle.
 • Stav objektu: ve velmi dobrém stavu
 • Stavba: dřevěná stavba
 • Umístění objektu: lokalita sídliště
 • Typ domu: patrový
 • Vybavení: zařízeno
 • Počet podlaží: 2
 • Užitná plocha: 228 m2
 • Topení: Lokální tuhá paliva
 • Odpad: Septik
 • Elektřina: 230V, 400V
 • Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat

ostrovrealit.cz

Lokalita

79376 Zlaté Hory , okres Jeseník, Olomoucký kraj