Celkem v bazaru 95425 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2851 nových .

Prodej chalupy Heroltice, 66 m2 - Tišnovská Nová Ves

Prodej chalupy Heroltice, 66 m2 nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 17.05.2018Zobrazeno: 30265× / 147× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: 1.499.000 Kč
Jméno: Kolář Miloš
Telefon: +420 603839790
Lokalita: Tišnovská Nová Ves (okr. Brno-venkov)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Nabízíme velmi dobře udržovanou chatu se špičkovým zařízením v k.ú. Lažánky u Veverské Bítýšky v části nazvané Nad potokem. Chata je umístěna na vlastním pozemku, má zastavěnou plochu 29m2, související pozemky mají celkovou výměru 2400m2. Pozemky jsou mírně svažité, a umožňují příjezd běžnými vozidly až k chatě. Na druhou stranu poskytují překrásný výhled na okolní krajinu a možnost lyžování v zimních měsících. Komunikace mezí obcí Heroltice a chatou je zčásti asfaltová a z části zpevněná polní cesta. Parkování lze v dolní části vlastního pozemku nebo na odpočívadle polní cesty nad chatou.

Chata je typu BOBÍK, byla zkolaudována v roce 1988 a bylo jí přiděleno evidenční číslo. Typovou dokumentaci chaty mám k dispozici. Chata je umístěna na rovině. V 1. NP je herní místnost, úklidová místnost, splachovací WC a sprchový kout a krbová kamna. Je zde elektrický bojler a zařízení pro detekci pohybu nepovolaných osob, které je napojeno na Policii ČR. Do 2. NP vedou točité schody. Ve 2. NP je předsíňka, schodiště, obývací pokoj s krbem a samostatně vlevo kuchyňka. Z obývacího pokoje je vstup na první terasu o ploše 8m2. Po schodišti je vstup do 3. NP, kde je ložnicese 4 lůžky a se vstupem na druhou terasu o výměře 3m2. Všechny místnosti mají okna, tedy jsou odvětrané a přirozeně osvětlené. Okna jsou zdvojená a opatřena mřížemi a okenicemi.

Chata je řešena tzv. ostrovním systémem. Napájení el. bojleru a žárovek je řešeno fotovoltaickým panelem a vysokokapacitním akumulátorem. Voda je přes uhlíkový filtr čerpána čerpadlem z nádrží (2000 litrů, které zachycují dešťovou vodu ze střechy. Z kuchyně a ze plachovacího WC jsou splaškové vody sváděny potrubím do dvoukomorového septiku umístěného na pozemku pod chatou.

Chata je nabízena prodeji včetně veškerého zařízení. Vytápění chaty zajišťuje krb v obytné místnosti. V dřevníku a za chatou je dostatečná zásoba dřeva na 3 roky pobytu. Pod dřevníkem je kamenem vydlážděna plocha pro grilování a táborák.

Pozemky, které jsou součástí prodeje, jsou částečně zalesněné, částečně upravené okrasné, zbývající část je louka. Pozemky nejsou oplocené. Nad chatou je les s lesní cestou.

Přibližně 800 metrů je od chaty vzdálená řeka Svratka a rekreační zařízení TJ Sokol, kde je i venkovní koupaliště a hřiště. V sousedství chaty je jedna sezónně obývaná chata a další 4 chaty, které jsou obývány jen několik týdnů v roce. Chata díky umístění a velikosti pozemků zajišťuje klid, přitom není zcela o samotě.

Nemovitosti jsou ve vlastnictví fyzické osoby, neváznou na nich žádná břemena a ani žádné právní vady. Po rekonstrukci, dřevěná stavba, patrový, lokalita v klidné části obce, zařízeno.

Okno realit
Okno realit Telefon: +420603839790

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

59451 Tišnovská Nová Ves , okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj