Celkem v bazaru 89479 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2775 nových .

Prodam RD - Němčice nad Hanou

Prodam RD nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 29.10.2017Zobrazeno: 18630× / 333× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: 750.000 Kč
Telefon: 775 972 158
Lokalita: Němčice nad Hanou (okr. Prostějov)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Pak vás může zaujmout prodej nepodsklepeného domu na zastavěné ploše 124 m2 se zahradou 143 m2 v obci Vitčice pouhých 5km od Němčic nad Hanou.
Konstrukce stavby je kompletně provedena z cihlového zdiva. Kastlová okna, dřevěné stropy, krovy i vláknocementová krytina jsou v původním funkčním stavu. Obytná část je aktuálně soustředěna v přízemí, kde je chodba, kuchyň se špajzkou, koupelna, záchod, obývací pokoj a ložnice. I když je dům vybaven rozvody ústředního topení s napojením na kotel na tuhá paliva, tak je v posledních letech vytápěn krbovými kamny umístěnými v obývacím pokoji. Podlahy v pokojích jsou z dřevěných prken nebo jespilových obdélníků. Podlaha na chodbě v koupelně a na WC je z dlažby, v kuchyni je lino. V této podobě je dům obyvatelný. Podkroví bylo dosud využíváno pouze částečně (1 místnost), ovšem nabízí se možnost rozšíření obytné plochy o další 2-3 místnosti.
Dům je situován na okraji obce, aktuálně je napojen na veřejný vodovod, plyn, elektrickou síť, internet a je odkanalizován do jímky. Parkovací stání před domem. Ze zadní části domu je příjezd na dvorek, kde je možné si zřídit taktéž parkovací stání, venkovní posezení s krbem apod. Lokalita ve Vitčicích je vhodná nejen pro bydlení, ale i pro chalupáře, chataře prostě pro všechny, kteří preferují přírodu, zeleň a čistý vzduch. Kroměříž 16 km, Prostějov 22 km, Němčice nad Hanou 5 km (pošta, škola, vlak, lékař), napojení se na dálnici D1 je to pouhých 5 km. Doporučuji prohlídku Telefon: 775972158

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

79827 Němčice nad Hanou , okres Prostějov, Olomoucký kraj